Powrót na Słowację?

Biegający ludzie!
Czasy mamy obecnie ciężkie, bieganie niejednokrotnie schodzi na drugi plan, jednak po cichu liczymy że w czerwcu będzie już wszystko OK, a spokój i pokój zagości za naszą wschodnią granicą na dobre.
Cały czas machina organizacyjna pracuje, poniżej kilka najważniejszych informacji ?

1. ? Niższe wpisowe ? obowiązuje do 5.04 – warto nie przegapić tego terminu.
2. Obserwujemy obostrzenia COVID za naszą południową granicą, i wszystko na to wskazuje że w czerwcu trasa 100 km będzie przebiegać po stronie ?? Słowackiej ?? a 60 km wystartuje z zamku w Starej Lubovni. Informację tą jeszcze oficjalnie potwierdzimy!
3. Zarezerwujcie sobie sobotni wieczór po biegu. Każdy uczestnik który wystartuje w Biegu Wierchami otrzyma bezpłatne zaproszenie na wieczorny ? BiesiadoBankiet ? w karczmie gdzie będzie Biuro Zawodów. Ryterskie gospodynie oraz kucharze z gwiazdkami Michelina cały czas planują menu dla Was. Warto zostać gdyż będzie to prawdziwa uczta biegacza???????i nie mamy tu na myśli bigosu ?
4. Nagrody ? Dla najszybszych zawodników którzy znajdą się na podium wzorem lat ubiegłych przygotowaliśmy kamienne statuetki. Nowością będą dyplomy, które również będą z kamienie! Trwają intensywne prace, pierwsze prototypy już są – robią wrażenie!
5. Aktualnie w Rytrze na dole wiosna ? jednak w wyższych partiach górskich panują jeszcze zimowe warunki. Zapraszamy do odwiedzania naszych stron treningowo ?
6. W przyszły piątek tj. 25.03 organizujemy towarzyski trening Półmaraton dwa zamki z Rytra do Nowego Sącza szczegóły: https://www.visegradmaraton.info/trening-dwa-zamki/

Do zobaczenia w Rytrze ?