Czas na VIII Bieg Wierchami – ZAPISY!

Koniec roku się zbliża wielkimi krokami, czas podsumowań i analiz roku 2021.
Pandemia nauczyła nas korzystać z wolności, ale też brać pod uwagę, że nie wszystko może się udać tak jak byśmy tego chcieli.

Pora zaplanować starty biegowe na nowy 2022 rok!

Mamy świetną propozycję dla górskich biegaczy zarówno „starych wyjadaczy” jak i osób, które chcą się sprawdzić na leśnych ścieżkach. Opcji jest wiele, każdy na pewno znajdzie cos dla siebie J

Mamy cos dla najmniejszych biegaczy czyli Bieg Rogasia. Corno Owca na dystansie 11 km dla osób początkujących z biegami górskimi, a także dla tych, którzy chcą się ścigać. Dystans 30 km o nazwie Waligóra będzie idealny dla koneserów Beskidu Sądeckiego. Kolejne dystanse: 60 km (Basior) oraz 100 km (Bieg Wierchami) odwiedzą naszych słowackich sąsiadów. Krótszy powróci na starą trasę, której start odbywał się z zamku w Starej Lubowni. Setka będzie przebiegać przez tereny Słowacji ze startem z zamku w Rytrze. W dobie pandemii koronawirusa zastrzegamy sobie zmianę trasy obydwu dystansów z przebiegiem wyłącznie po polskiej stronie jak w 2021 roku. Trasy biegów są na naszej stronie www.biegwierchami.pl

 

Najważniejsze info!!

ZAPISY: https://dostartu.pl/viii-bieg-wierchami-v6487.pl.html

REGULAMIN: https://dostartu.pl/statute_files/6487_pl.pdf

 

Ruszamy z zapisami! Chcemy, abyście mieli czas na ułożenie sobie planu startów na 2022 rok. W obecnych czasach przy szalejącej inflacji, która nie omija również imprez biegowych (podwyżki cen medali, statuetek, żywności) zmieniamy format i wychodzimy Wam biegaczom naprzeciw!

Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro jest tworzone przez biegaczy dla biegaczy. Sami uczestniczymy w różnych imprezach biegowych, uczymy się nowych rzeczy, szukamy inspiracji i wyciągamy wnioski.

Dlatego też w tym roku stawiamy jeszcze bardziej na pracę zespołową – wspólnymi siłami stwórzmy  piękną imprezę! Medale, które zawisną na Waszych szyjach po ukończonym biegu zostaną zrobione przez nas samych. Będzie to kamienny unikat! Ciężki tak jak Wasz wysiłek włożony w pokonanie trasy. Dyplomy dla najszybszych będą w formie kamiennych tablic z grawerem!

Gdzie się widzimy? Od roku miejscem biegowych spotkań jest RyterSki w Rytrze. Piękny zielony teren, odpowiednia infrastruktura dla dzieci i ten „słynny” już potok z drewnianą kładką.

Zapisy ruszają już w niedzielę 28 listopada 2021 o godz. 20.00

Do zobaczenia w Rytrze!

 

 

Autor: Kinga Szkaradek