Loading...
Bieg Rogasia 2017-12-25T13:43:57+00:00

Bieg Rogasia

hr

Bieg Rogasia

Organizując imprezy biegowe od wielu już lat dostrzegliśmy lukę w naszej działalności. Chodzi nam o Wasze dzieci, które w oczekiwaniu na Was na mecie często pytają się mamy lub taty „a za ile przybiegnie mama/tata?”, „pokopmy piłe” itd. Specjalnie dla Waszych dzieci, ale i dla Was organizujemy Bieg Rogasia, który umili pobyt Waszym pociechom oraz zaszczepi w nich ducha sportowej rywalizacji. Oczywiście Bieg Rogasia jest bezpłatny z limitem uczestników w wysokości 50. Żeby wziąć udział w Biegu Rogasia trzeba się będzie zapisać przez specjalny formularz na naszej stronie oraz odebrać numerek startowy do godziny 11. Po tej godzinie pakiet startowy Waszego dziecka zostanie zwolniony dla oczekujących dzieci. A żeby rywalizacja odbywała się na właściwym poziomie to Wasze pociechy w wieku od przedszkola do Opola… chciałem napisać 6 klasy podzielimy na trzy grupy wiekowe, które prezentujemy poniżej:

Grupa Przedszkolaków

Czy Twoja córeczka lub synek w wieku przedszkolnym jest w stanie przebiec maraton. Wiem, że złapiesz się za głowę, ale odpowiedź brzmi TAK! Oczywiście jeżeli zastosujemy odpowiednią skalę, w tym przypadku 1:1000, dzięki czemu trasa z jaką przyjdzie się zmierzyć Twojej pociesze wynosi dokładnie 42m 19cm. Krótka trasa za pokonanie, której dziecko otrzyma pamiątkowy medal oraz upominek pozwoli Wam wspólnie wspominać Bieg Rogasia i powrót za rok do krainy Rogasia z Doliny Roztoki.

Grupa I-III

Tutaj sprawa jest już bardziej złożona niż w Grupie Przedszkolaków ponieważ Twoja pociecha żeby wbiec w glorii chwały na metę będzie musiała pokonać bagatela… 100 metrów. Nie dużo wysiłku może spowodować, że Twoja pociecha odkryje alternatywę dla komputera, a Ty kibica Twojej pasji jaką są biegi górskie. Przypieczętowaniem tego będzie piękny, ręcznie robiony medal na mecie wraz z upominkiem, który pozwoli odkryć Twojemu dziecku przygody Rogasia z Doliny Roztoki.

Grupa IV-VI

Twojemu dziecku lat przybywa to i zadania do pokonania będą trudniejsze. Ale nie na tyle, żeby je zniechęcić do aktywności fizycznej. Dystans jaki będą miały do pokonania to zaledwie 300 metrów podczas których Twoje dziecko może stwierdzić, że będzie Ci towarzyszyć w Twoich treningach, a medal który otrzyma skutecznie będzie jej o tym przypominać.

Nie musicie się martwić o bezpieczeństwo Waszych pociech bowiem nad całością będą czuwać Członkinie Uczniowskiego Klubu Sportowego UKS Ryter wśród których znajdują się osoby z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym. Ponadto do dyspozycji Waszych pociech będą animatorki z Planety Zabawy oraz wiele, wiele innych atrakcji 🙂 Więcej informacji o zapisach już wkrótce na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ LISTA STARTOWA

Bieg Rogasia

Termin

16 czerwca 2018

Miejsce

Rytro

Biuro zawodów

hr

Hotel Perła Południa
33-343 Rytro 380

Kontakt

Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro
Adres: Rytro 265, 33-343 Rytro
Telefon: +48 509 469 948
E-mail: biuro@biegwierchami.pl

Zarząd

Prezes: Jan Tomasiak tel. +48 509 469 948
Wiceprezes: Jacek Poręba tel. +48 660 267 552
Skarbnik: Łukasz Mikulski tel. +48 512 549 835
Członek Zarządu: Mariusz Szkaradek tel. +48 790 285 795

Translate »